W jakiej roli Neville pojawi się na All In?, Dlaczego Jack Swagger opuścił WWE?, Ric Flair powraca po kontuzji

» Były WWE Cruiserweight Champion jest wolnym agentem i może pracować gdzie tylko zechce. Tak więc pojawiły się spekulacje sugerujące o jego obecności na wydarzeniu All In. Dave Meltzer w odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że na pewno Neville będzie częscią All In jednak nie wiadomo w jakim stopniu:

”On powinien zadebiutować na All In. Z pewnością fani oszaleją”.

» Były WWE Superstar Jake Swagger udzielił wywiadu dla Submission Radio, gdzie wypowiedział się na temat odejścia z WWE:

”Wiecie, WWE to wymarzone miejsce pracy. Jest to miejsce, gdzie masz szefów, z którymi musisz sobie poradzić. Doszedłem do momentu w mojej karierze, kiedy praca w WWE znudziła mi się i nie bawiłem się dobrze, ponieważ codzienne występy przed tysiącami fanów jest czymś do czego jestem stworzony, ale niestety nie miałem takowej okazji i to mnie zmusiło do opuszczenia WWE. Zamierzam teraz skupić się na MMA i pracować jako profesjonalny wrestler na 125 procent”.

» Minął ponad rok od poważnych problemów zdrowotnych WWE Hall of Famera Rica Flaira, które doprowadziły go do śpiączki i operacji. Były wrestler zamieścił na twitterze zdjęcie z informacją o powrocie do treningu na siłowni, co jest wielkim wyczynem w jego wykonaniu po tak długiej przerwie: