Ric Flair o WWE Four HorseMen, The Revival pretendentami do RAW Tag Team Titles?, Donovan Dijak zbiera fundusze na ofiary strzelaniny

» WWE Hall of Famer Ric Flair wystąpił w podcaście 98 Rock Baltimore, w którym wypowiedział się na temat wrestlerów WWE, z których mógłby stworzyć Four HorseMen:

”Pierwszym gościem, którego bym wziął byłby Dolph Ziggler. Drugim gościem byłby Seth Rollins… Trzecim facetem byłby… hmmm niech pomyślę może Roman Reigns, z którym Seth tworzy The Shield. Roman to żołnierz więc muszę uważać na to co mówię(hahaha). Jako ostatni członek z pewnością sprawdziłby się Randy Orton, gdyż jest świetnym pick-upem i wciąż uważam go za najlepszego wrestlera na świecie”.

» Coraz głośniej mówi się o tym, że podczas gali Elimination Chamber odbędzie się RAW Tag Team Championship, w którym obecni mistrzowie The Bar będą bronić swoich pasów mistrzowskich w starciu ze Scottem Dawsonem oraz Dashem Wilderem z The Revival.

» WWE NXT Superstar Donovan Dijak ogłosił nową zbiórkę GoFundMe w celu pomocy ofiarom środowej strzelaniny w Marjory Stoneman Douglas High School na Florydzie. Kampania Wrestling Supports Parkland Victims aktualnie zarobiła 365$, a ich celem jest #5 tysięcy.