Genevieve Goulet ‚LuFisto’ poważnie chora, Oficjele WWE chcą Roba Gronkowskiego, Kiedy do telewizji powróci Mike Kanellis?

» Genevieve Goulet znana z występów na scenie niezależnej jako LuFisto jest aktualnie najlepszą amerykańską wrestlerką, która nie pracuje w WWE. Mimo niesamowitego doświadczenia zawodniczkę dotknęła bardzo przykra sytuacja, ponieważ zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy o czym możecie się dowiedzieć na oficjalnej stronie internetowej zawodniczki.

» Kilka zagranicznych stron informuje o tym, że Rob Gronkowski być może wkrótce podpisze kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment, ponieważ oficjele są skłonni zaoferować mu warunki podobne do Rondy Rousey. Na obecną chwilę nie wiadomo, co będzie chciał robić zawodnik NFL.

Znalezione obrazy dla zapytania rob gronkowski WWE

» Tymczasem po WrestleManii 34 do telewizji ma powrócić Mike Kanellis, który będzie występował na SmackDown Live. Warto zaznaczyć, że push tego zawodnika był wstrzymany ze względu na jego kiepską jak na wrestlera posturę fizyczną, nad którą w ostatnim czasie bardzo mocno pracował.

Znalezione obrazy dla zapytania mIKE KANELLIS