Zaktualizowana karta Hell in a Cell 2017, Charlotte Flair pretendentką do SmackDown Women’s Title, Bobby Roode i Mike Kanellis znowu w dark matchu, Cedric Alexander ofiarą Kendricka i Gallaghera

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków, które odbędą się 8 października na gali Hell in a Cell w Little Caesars Arena – Detroit:

WWE Title Match:
Jinder Mahal(c) vs Shinsuke Nakamura

Hell in a Cell Match:
Kevin Owens vs Shane McMahon

SmackDown Tag Team Title Match:
The New Day(c) vs The Usos

SmackDown Women’s Title Match:
Natalya(c) vs Charlotte Flair

» Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live odbył się Fatal Four Way Match o miano pretendentki do SmackDown Women’s Championship. Zwycięską z tego starcia wyszła Charlotte Flair dzięki czemu na gali Hell in a Cell w przyszłym miesiącu zmierzy się z Natalyą o mistrzostwo kobiet SmackDown.
Rywalkami Charlotte Flair w walce o miano pretendentki do pasa były: Becky Lynch, Naomi oraz Tamina Snuka
Warto dodać, że podczas tego starcia obecna przy ringu była ‘była’ pretendentka do SmackDown Title Lana:

» Przed rozpoczęciem wtorkowego odcinka SmackDown Live odbył się dark match, w którym były NXT Champion Bobby Roode po raz kolejny pokonał Mike’a Kanellisa. Warto zaznaczyć, że drugi tydzień z rzędu Bobby wystąpił w dark matchu zamiast w TV co z pewnością dla wielu osób jest bardzo dziwnym posunięciem ze strony oficjeli WWE.

» Podczas najnowszego odcinka tygodniówki WWE 205 Live Cedric Alexander pokonał Briana Kendricka jednak to nie było ostatnie słowo jakie powiedział były mistrz Cruiserweight. Otóż tuż po zakończeniu tego pojedynku na arenie pojawił się Jack Gallagher, który razem z przegranym brutalnie zaatakował Cedrica: