Aktualizacja stanu zdrowia Jeffa Hardy’ego, Kick off match zapowiedziany na Elimination Chamber, Spojrzenie Cathy Kelley na temat The Robe Warriors

» Były WWE Monday Night RAW Tag Team Champion Jeff Hardy pojawił się w tym tygodniu w Birmingham w celu spotkania się z lekarzami, którzy mieli wydać oświadczenie w sprawie rehabilitacji zawodnika. Portal PWInsider.com informuje o tym, że Jeff pewnie wróci jeszcze na ring, lecz nie wiadomo kiedy to nastąpi. Od października 2017 roku Jeff nie występował w ringu.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że podczas niedzielnej gali PPV Elimination Chamber odbędzie się kickoff match z udziałem The Club (Luke Gallows i Karl Anderson), a ich rywalami będą Bo Dallas oraz Curtis Axel. Show odbędzie się w T-Mobile Arenie w Las Vegas.

» W poniższym materiale wideo Cathy Kelley wypowiedziała się na temat ”The Robe Warriors” w składzie WWE United States Champion Bobby Roode oraz SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair. Ta dwójka awansowała do kolejnej rundy turnieju Mixed Match Challenge: