Elias opowiada o współpracy z Johnem Ceną i Braunem Strowmanem, Dlaczego Buddy Murphy chce być na WrestleManii 34?, Spear w wykonaniu Romana Reignsa

» WWE RAW Superstar Elias w rozmowie dla Yahoo Sports wypowiedział się na temat możliwości współpracy z Johnem Ceną oraz Braunem Strowmanem:

”Współpraca z tymi zawodnikami to dwie różne rzeczy. Braun jest potężnym zawodnikiem i widzicie obrażenia, które mi ostatnio zrobił. On uderzył mnie tak mocno, że przez pewien czas byłem zamroczony. Natomiast John Cena był w ringu z każdą legendą wrestlingu i osiągnął wszystko co było możliwe w WWE. Oni posiadają różne doświadczenia, ale jeśli chce się być na samym szczycie to trzeba umieć pokonać każdego”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiony został debiut NXT Superstar Buddy’ego Murphy’ego podczas wtorkowego odcinka WWE 205 Live, gdzie w pierwszej rundzie turnieju o Cruiserweight Championship pokonał Ariya Daivari’ego. Murphy zaznaczył, że zamierza wystąpić na WrestleManii 34 w walce o mistrzostwo dywizji Cruiserweight:

» Na oficjalnym profilu federacji WWE na Twitterze został opublikowany materiał z udziałem członka The Shield, Romana Reignsa wykonującego swoją akcję kończącą jaką jest Spear na swoich rywalach: