Dlaczego nie potwierdzono walki Johna Ceny z The Undertakerem?, Przygotowanie Brauna Strowmana do WrestleManii, Powrót Daniela Bryana

» Wszystko wskazuje na to, że na WrestleManii 34 odbędzie się starcie z udziałem Johna Ceny oraz The Undertakera, mimo iż na RAW nie było żadnego potwierdzenia. Jak wiadomo ‘DeadMan’ ma pojawić się na największej gali roku. Poniżej został przedstawiony baner The Undertakera, który jest sprzedawany w Nowym Orleanie, czyli w miejscu, w którym odbędzie się niedzielna gala PPV:

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem Brauna Strowmana, który podrzuca gigantyczne stogi siana. Jest to rodzaj jego przygotowania do WrestleManii 34, podczas której razem ze swoim tajemniczym tag team partnerem zmierzą się z The Bar o RAW Tag Team Championship.

» W kolejnej odsłonie WrestleMania 34 Diary został przedstawiony, Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan, który szykuje się do powrotu na ring. Podczas WrestleManii razem z Shanem McMahonem zmierzą się z Kevinem Owensem oraz Samim Zaynem. Będzie to pierwszy występ Daniela po trzech latach przerwy.