Kolejny wpis Johna Ceny odnośnie The Undertakera, Alexa Bliss opowiada o współpracy z Braunem Strowmanem, Kto jest najlepszym przyjacielem Cody’ego?

» Free Agent John Cena za pośrednictwem Twittera po raz kolejny opublikował wpis dotyczący The Undertakera. W tym tygodniu Lider Cenation może otrzymać odpowiedź ze strony ‘Umarlaka’:

» WWE Raw Women’s Champion Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla Dirt Fork, w którym wypowiedziała się na temat współpracy z Braunem Strowmanem podczas turnieju Mixed Match Challenge:

”Praca z Braunem Strowmanem była świetną zabawą. Fajnie było zaprezentować jego inną stronę. Nadszedł czas, aby świat ujrzał łagodniejszego potwora. Jedną z fajnych rzeczy jest to, że lubi śpiewać. Nie wiedziałam o tym, naprawdę potrafi zaśpiewać muzykę country”.

» Cody Rhodes wypowiedział się na temat swojego najlepszego przyjaciela z Bullet Club:

”Cóż myślę, że Nick Jackson jest moim najlepszym przyjacielem. Jest moim BFF(Best Friend Forever). Więc jeśli ktoś ma tak niesamowitego przyjaciela jak ja to wie, że nigdy w życiu nie dźgnie Cię w plecy. Kenny Omega uwielbia mieszać w głowie”.