Uwaga na Spoilery! John Cena wie z kim zmierzy się na WrestleManii 34, Braun Strowman w drużynie z Eliasem?, Wypowiedź Absolution po porażce na RAW

» Free Agent John Cena podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW rzucił wyzwanie The Undertakerowi do walki na WrestleManii 34. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Dead-Man pojawi się w przyszłym tygodniu w Dallas na RAW, aby zareagować na wyzwanie Johna Ceny:

» Na stronie WWE pojawiła się ankieta, w której fani mogą odpowiedzieć na pytanie odnośnie pozwolenia GM RAW Kurta Angle, Braunowi Strowmanowi występu na WrestleManii 34 w walce o RAW Tag Team Championship przeciwko The Bar. Oto wyniki głosowania:
76 procent głosów na TAK
24 procent głosów na NIE

W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje mówiące o połączeniu Brauna Strowmana oraz Eliasa dzięki czemu panowie na WrestleManii 34 zmierzą się z The Bar o tytułu mistrzowskie RAW Tag Team.

» W dniu wczorajszym na Monday Night RAW, Sasha Banks pokonała Sonie Deville. Na backstage’u Mike Rome przeprowadził wywiad z The Absolution. Sonya stwierdziła, że Banks była kobietą, która została zraniona, ponieważ nikt nie może wydostać się spod władzy Absolution, które może liczyć na wzajemną pomoc: