Batista wystąpi na WrestleManii 34?, Alexa Bliss opowiada o współpracy z Braunem Strowmanem, Jeff Jarrett o współpracy z Bobbym Roodem

» Kilka tygodni temu oficjele WWE rozmyślali nad wrestlerem, który mógłby być tag team partnerem Rondy Rousey na WrestleManii 34. Jak się okazało wyborem numer jeden został WWE Hall of Famer Kurt Angle. W zeszłym tygodniu Batista wyjawił, że oficjele WWE kontaktowali się z nim w sprawie współpracy podczas niedzielnej gali PPV, ale nie wiadomo, dlaczego nie udało się osiągnąć porozumienia.

”Przy przyjąłem nominacji do WWE Hall of Fame, ponieważ moja kariera nie dobiegła końca. Wciąż mam wiele do zaoferowania. Nigdy nie powiedziałem, że nie chciałbym wrócić”.

Istnieje prawdopodobieństwo, że Batista będzie tajemniczym partnerem Brauna Strowmana.

» WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla TV Insider.com, w którym wypowiedziała się na temat współpracy z Braunem Strowmanem w turnieju WWE Mixed Match Challenge:

”Uwielbiam pracować z Braunem. Praca z Braunem to była świetna zabawa, to szaleństwo. On jest szalonym potworem w telewizji, który niszczy wszystko i wszystkich, więc turniej Mixed Match Challenge był odpowiedni, aby zaprezentować jego łagodniejszą wersję. Trudno być kimś miłym zwłaszcza, gdy się jest Alexą Bliss”.

» Tegoroczny WWE Hall of Famer Jeff Jarrett wypowiedział się na temat współpracy z takimi gwiazdami jak R’Truth, Bobby Roode oraz WWE Champion AJ Styles:

”Pamiętam, że spojrzałem na Bobby’ego i powiedziałem – Pozwól mi to wyjaśnić, nikt się z tobą nie kontaktował? To było w momencie, kiedy zaczynał swoją przygodę z wrestlingiem. Następnie zapytałem o to kogoś, czy Bobby mówi prawdę odnośnie kontraktu, ponieważ posiadał w sobie mnóstwo talentu od dnia, w którym go spotkałem”.