Uwaga na Spoilery! Alexa Bliss pewna siebie przed WrestleManią 34?, Zapowiedź przyszłotygodniowego Monday Night RAW, Czy odbył się dark match na RAW?

» W poniższym materiale wideo doszło do konfrontacji z udziałem RAW Women’s Champion Alexy Bliss oraz Nia Jax, która została zaatakowana przez swoją byłą przyjaciółkę, jednak nie zyskała ona przewagi mentalnej przed WrestleManią 34. Na RAW Nia bez większego problemu pokonała Mickie James. Mike Rome poprosił Alexę o odpowiedź na pytanie dotyczące jej walki z Nia na największej gali roku. Alexa stwierdziła, że nie obawia sie swojej byłej przyjaciółki:

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE Monday Night RAW odbędzie się starcie z udziałem Setha Rollinsa oraz Finna Balora. Podczas tego samego wydarzenia w Atlancie odbędzie się konfrontacja z udziałem WWE COO Triple H & Stephanie McMahon oraz WWE Hall of Famera Kurta Angle i Rondy Rousey.

» Po zejściu z anteny Monday Night RAW w Cleveland nie odbył się dark match mimo iż wcześniej było reklamowane starcie z udziałem oman Reigns, Braun Strowman i John Cena vs. Kane, RAW Tag Team Champions The Bar oraz WWE Intercontinental Championa The Miza.