Uwaga na Spoilery! Koniec Samiego Zayna, Powrót El Generico, Mick Foley o przygotowaniu Triple H oraz Stephanie do WrestleManii, Tożsamość rywalki Asuki z RAW

» W zeszłym tygodniu ze SmackDown Live pożegnali się Kevin Owens oraz Sami Zayn, dla którego była to pięcioletnia przygoda z największą federacją na świecie. W związku z tym na oficjalnym profilu El Generico pojawił się wpis brzmiący:

”Jestem zawodowym luchadorem El Generico! OLE! Mam nadzieję, że będę mógł komunikować się z fanami oraz moimi amigos z całego świata. Gracias!”.

W ostatnim czasie do swojego starego gimmicku powrócił Kevin Owens, którego możecie znaleźć na twitterze pod nazwą Kevin Steen.

» WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem Twittera opublikował następujący wpis dotyczący wyemitowania treningu z udziałem WWE COO Triple H oraz Stephanie McMahon, których aktualnie możemy zobaczyć w WWE Performance Center. Warto przypomnieć, że ta dwójka zmierzy się na WrestleManii 34 z Rondą Rousey oraz WWE Hall of Famerem Kurtem Angle:

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW, Asuka pokonała Jamie Frost, którą możecie kojarzyć z wystepów na scenie niezależnej jako “Platinum Aggressive Lady” Ellie Fredricks. Możecie ją znaleźć na twitterze pod nazwą @EllieFredricks_: