Kolejne spekulacje dotyczące występu Nia Jax na WrestleManii, Co czeka nas na dzisiejszym Monday Night RAW?, Krzesła z podobiznami gwiazd WWE

» Po wczorajszych wydarzeniach nie wiadomo jaka przyszłość czeka Nia Jax jeśli chodzi o jej występ na tegorocznej WrestleManii, ponieważ doznała porażki w starciu z Asuką przez co jej udział w walce wieczoru stoi pod wielkim zagrożeniem. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy była mistrzyni kobiet NXT zmierzy się ze SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, czy z RAW Women’s Champion Alexą Bliss. Aktualne plany zakładają, że na kwietniowej gali PPV Asuka zmierzy się z Charlotte, natomiast Nia z Alexą.

» Na Elimination Chamber doszło do podpisania kontraktu przez Ronde Rousey z WWE. Segment ten zakończył się w w niekorzystny sposób dla Stephanie McMahon oraz Triple H. Komisarz RAW pojawiła się w RAW Talk i potwierdziła, że na dzisiejszym odcinku Monday Night RAW dojdzie do konfrontacji z jej udziałem, Rondy, GM RAW Kurta Angle oraz WWE COO Triple H.

» Krzesła z podobiznami takich postaci jak: Elias, Karl Anderson, RAW Tag Team Champions The Bar, Braun Strowman, John Cena, Bray Wyatt, Goldust, Apollo, Bayley, Mickie James, Asuka, Sasha Banks, RAW Women’s Champion Alexa Bliss, Sonya Deville, Nia Jax, Mandy Rose, Matt Hardy, Luke Gallows, Finn Balor, Roman Reigns, Seth Rollins, WWE Intercontinental Champion The Miz oraz Jason Jordan były dostępne do wzięcia po Elimination Chamber. Tymczasem Goldust postanowił za pośrednictwem Twittera opublikował jedno ze zdjęć krzesła: