Nowe logo Mae Young Classic tournament, Aiden English o Ortonie, Najświeższe informacje po NJPW G1 Special! Rozpad The Hype Bros? Mick Foley na temat sytuacji Apollo Crewsa z Raw

» WWE niedawno zaktualizowało logo dla nadchodzącego Mae Young Classic tournament. Jak wiemy cały turniej odbędzie się w Full Sail University na Florydzie od 13 do 14 lipca w WWE!

» Aiden English skomentował na twitterze jego ostatnią porażkę na SmackDown Live gdzie były mistrz WWE Randy Orton dosłownie zdewastował Anglika:

» Właściciel New Japan Pro Wrestling Takaaki Kidani niedawno rozmawiał na temat całego wydarzenia jakim był dwudniowy event G1 Special w USA, które gościły w miniony weekend w Long Beach, CA.

NJPW uważa, że oba pokazy były ogromnym sukcesem
Chcieliby spróbować touru w Stanach Zjednoczonych nie później niż w marcu lub kwietniu  2018 roku
NJPW otworzy biura w Los Angeles w ciągu roku
NJPW otworzy dojo w Los Angeles na początku 2018 roku

» Podczas ostatniego odcinka SmackDown Live, głównym wydarzeniem był Battle Royal o miano pretendenta do tytułu Stanów Zjednoczonych, którego posiadaczem jest sam Kevin Owens. Obrona pasa będzie miała miejsce na następnej gali PPV jaką jest Battleground 2017. Podczas walki Mojo Rawley wyeliminował swojego przyjaciela oraz tag team partnera Zacka Rydera. Jak wiemy obaj panowie ostatnio również przegrali swoją walkę o pasy mistrzowskie tag teamów z braćmi Usos. Czy to oznacza początek rozpadu?

» Poniedziałkowej nocy podczas walki Braun Strowman vs Apollo Crews mogliśmy złapać się za głowę z wrażenia. Podczas wykonywania moonsaultu przez Apollo, Braun wykonał podwójny front kick przez co czarnoskóry wrestler spadł po odepchnięciu na głowę co spowodowało emocjonującą reakcje u komentatorów. Mick Foley podzielił się tym samym sentymentem, stwierdzając: “Zgadzam się z [Booker T] – w moim życiu nigdy nie widziałem czegoś takiego jak ten kopniak – NIESAMOWITE!”