Kiedy Luke Harper otrzyma push?, Kairi Hojo na live evencie WWE NXT, Rozpad The Hype Bros?, Donald Trump na Slammiversary?

» Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan udzielił wywiadu dla FOX Sports, w którym wypowiedział się na temat zawodników obecnie występujących na niebieskiej tygodniówce, którzy powinni otrzymać push w najbliższym czasie:

”Wydaje mi się, że Luke Harper mógłby zostać lepiej wykorzystany na SmackDown Live. Po odejściu z The Wyatt Family myślałem, że jego osoba będzie promowana, zwłaszcza po tym jak stoczył bardzo dobry pojedynek z Randym Ortonem. Fani zgromadzeni na arenie podczas gali Elimination Chamber byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności Luke’a jednak po pewnym czasie jego osoba przestała pojawiać się w tv. Oprócz Harpera chciałbym częściej oglądać w TV American Alpha, Samiego Zayna oraz The Colons, ponieważ wiem, że możemy wykorzystać ich talent znacznie lepiej niż dotychczas”.

» W tym tygodniu Kairi Hojo odbyła swoje ostatnie pojedynki w japońskiej federacji STARDOM po czym przybyła do Orlando w celu szkolenia się w Performance Center. Hojo pojawiła się podczas ostatniego live eventu WWE NXT jednak wraz z zawodniczką mogliśmy zauważyć obecność Funakiego wśród widzów. Zawodniczka podpisła trzyletni kontrakt z WWE.

» Ostatnio w internecie pojawia się sporo plotek dotyczących rozpadu tag teamu złożonego z Heatha Slatera oraz Rhyno. W dodatku ma dojść także do rozpadu The Hype Bros, ponieważ szykowany jest heel turn dla Zacka Rydera, który po jego przejściu miałby rywalizować z Mojo Rawleyem. Co o tym sądzicie?

» Impact Wrestling World Champion Bobby Lashley zaprosił prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa na zbliżającą się galę Impact Wrestling Slammiversary, na której obecny mistrz zmierzy się z Alberto El Patronem w starciu o tytuł. Na obecną chwilę prezydent nie udzielił odpowiedzi na zaproszenie ze strony Bobby’ego jednak bardzo możliwe jest to, iż zaakceptuje zaproszenie. Warto także wspomnieć o tym, że Donald w przeszłości pojawił się na jednej z WrestleManii.