Uwaga na Spoilery! Debiut byłego zawodnika ROH w NXT, Kolejne uczestniczki Mae Young Classic, Mauro Ranallo w NXT, Billy Corgan wykupił NWA?

» Warto także wspomnieć o tym, że we wczorajszych newsach informowaliśmy Was o możliwym debiucie byłej gwiazdy Ring of Honor w WWE NXT TV. Podczas wczorajszych nagrań w ringu zadebiutował Bobby Fish, który zmierzył się z Aleisterem Blackiem, a ich pojedynek zostanie wyemitowany w tv 5 lipca lub 12 lipca. Na obecną chwilę jednak nie wiadomo, czy był to jednorazowy występ zawodnika w federacji, czy wkrótce podpisze on kontrakt z WWE. Co sądzicie na temat przygody Bobby’ego Fisha w NXT? Czy wkrótce dołączy do niego Kyle O’Reilly?

» W dniu wczorajszym w Full Sail University odbyły się nagrania WWE NXT TV podczas, których otrzymaliśmy dwie walki kwalifikacyjne do turnieju Mae Young Classic, w których Bianca BelAir pokonała Aliyah natomiast Vanessa Borne pokonała Jayme Hachey i to właśnie te zawodniczki dostały się do turnieju.

» Podczas wczorajszych tapingów WWE NXT swoją przygodę z brandem rozpoczął Mauro Ranallo, który zastąpił Toma Phillipsa za stołem komentatorskim co oznacza, że od teraz będzie on wspólnie komentował wydarzenia z Nigelem McGuinnessem oraz Percym Watsonem. Cieszycie się z powrotu Mauro do federacji?

» Wszystko wskazuje na to, że po nieudanej przygodzie z federacją Total Nonstop Action, Billy Corgan przejmie federację National Wrestling Alliance, ponieważ doszedł do porozumienia z Lightning One w sprawie kwestii dotyczących wykupienia znaków towarowych, a także prawa do tytułów mistrzowskich. Co sądzicie na temat rewolucji jaka dzieje się z NWA?