Plany dotyczące przyszłości Big Cassa, Kevin Owens wkrótce straci tytuł?, Rusev zdobędzie pas US?, The Undertaker powróci do WWE?

» Według najnowszych doniesień oficjele WWE mają w planach przygotowanie starcia z udziałem Big Cassa oraz Enzo Amore na gali PPV Great Balls of Fire, gdzie zwycięsko wyjdzie olbrzym. Podobno podczas tego starcia ma dojść do ingerencji ze strony Big Showa, który postara się pomóc Cassowi w wypromowaniu swojej postaci, gdyż szykowany jest dla niego duży push. Co sądzicie na temat przyszłości Big Cassa?

» Istnieje spore prawdopodobieństwo, że na najbliższej gali z udziałem niebieskiego brandu, czyli Battleground poznamy nowego mistrza WWE United States. Aktualnie ten tytuł jest w posiadaniu Kevina Owensa, jednak jego zmiennikiem może zostać AJ Styles. Czy chcielibyście oglądać AJ Stylesa z pasem US?

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że powracający do ringu zawodnik z Bułgarii to jest Rusev otrzyma szansę na pokazanie się w starciu o WWE United States Championship podczas weekendowych live eventów SmackDown Live. Oprócz Ruseva przed szansą na zdobycie pasa stanie Mojo Rawley. Czy podczas live eventów dojdzie do zmiany mistrza?

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku The Wrestling Observer Radio wyjawił, że spekulacje dotyczące możliwego powrotu The Undertakera do ringu WWE okazały się być tylko i wyłącznie domniemaniem fanów wrestlingu i na SummerSlam nie obejrzymy jego starcia z Romanem Reignsem.