Face turn Kevina Owensa?, Rusev i Lana odchodzą z WWE?, Debiut Reno Scum na Impact TV, Wypadek Jacka Gallaghera na 205 Live

» Były WWE United States Champion Kevin Owens udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat możliwego face turnu:

”Ostatnio coraz częściej na zapleczu WWE mówi się o tym, że oficjele mają plany dotyczące mojego face turnu. Jednak ja już mogę wyjawić iż nie jest to kwestia najbliższych kilku miesięcy. Wydaje mi się, że na przełomie 2017/2018 roku mogę zostać facem, ale jak wiadomo plany co chwilę się zmieniają i nie warto wierzyć w spekulacje”.

» Kilka dni temu były mistrz Stanów Zjednoczonych, Rusev za pośrednictwem Twittera pożegnał się z Ameryką przy czym zaznaczył, że nadszedł czas, aby wrócić do domu. Z tego powodu w internecie pojawiło się sporo spekulacji dotyczących aktualnego kontraktu zawodnika z Bułgarii w federacji WWE. Poral PWInsider.com informuje o tym, że podróż Ruseva oraz jego żony Lany do Bułgarii najprawdopodobniej została odbyta na potrzeby nowego sezonu Total Divas.

» Według Pro Wrestling Sheet, GFW Tag Team Reno Scum (Adam Thornstowe i Luster The Legend) wezmą udział w nagrywaniu listopadowych tapingów Impact TV. Warto dodać, że panowie nie pojawiali się w tv od momentu kontuzji bicepsa, z którą zmagał się Adam.

» Na stronie WWE.com pojawiła się informacja dotycząca członka dywizji Cruiserweight, Jacka Gallaghera, który ucierpiał w trakcie walki z Brianem Kendrickiem na 205 Live przez co na jego głowie znalazły się cztery szwy, a sam zawodnik czuje się dobrze.