Rusev i Lana odchodzą z WWE?, Natalya o zdobyciu pasa SmackDown, Roman Reigns odnośnie buczenia fanów WWE, Wywiad z Larsem Sullivanem

» Jakiś czas temu w internecie pojawiły się plotki dotyczące prośby o zwolnienie za porozumieniem stron wydanej przez Ruseva oraz Lanę ze względu na ich problemy z zespołem twórczym WWE. Jak się okazało były to tylko plotki, które Lana skomentowała w następujący sposób:

”To się nazywa wierzyć żałosnym wieśniakom udającym dziennikarzy z prawdziwego zdarzenia….. hahahahaha!!!”.

» Smackdown Women’s Champion Natalya udzieliła wywiadu dla Calgary Sun, w którym wypowiedziała się na temat zdobycia tytułu podczas niedzielnej gali SummerSlam:

”W tym czasie w mojej głowie wykreowało się wiele ciekawych myśli, ale pierwszą osobą, o której pomyślałam był mój mąż TJ. Jestem mu wdzięczna za wszystko, ponieważ on pokazał mi jak trzeba zachowywać się w ringu i był ze mną przez wszystkie dni w mojej dotychczasowej karierze. Czuję, że zdobyłam tytuł dla nas obu”.

» WWE RAW Superstar Roman Reigns za pośrednictwem Twittera odpowiedział na pytanie Sports Illustrated’s dotyczące buczenia ze strony fanów w Brooklynie:

» W poniższym materiale wideo Lars Sullivan wypowiedział się na temat No Way Jose, który według niego jest irytującym zawodnikiem:

Warto dodać, że podczas najnowszego odcinka WWE NXT ciemnoskóry zawodnik został zaatakowany przez Larsa zanim ten zdążył odbyć swój pojedynek.