Nowy tag team na SmackDown Live, Była zawodniczka Lucha Underground w Global Force Wrestling, Wywiad z sędziną WWE, Triple H o tegorocznych turniejach WWE

» WWE SmackDown Live Superstar Chad Gable za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym wyjawił w jaki sposób należy odpowiednio wykonać akcję jego tag team partnera Sheltona Benjamina, który powrócił na SmackDown podczas wtorkowego odcinka:

Podczas wtorkowego odcinka niebieskiej tygodniówki Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan poinformował o podpisaniu kontraktu z Sheltonem Benjaminem, który będzie pełnił rolę tag team partnera Chada Gable’a, po tym jak Kurt Angle ogłosił, że jego syn Jason Jordan będzie występował na Monday Night RAW.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź występu byłej zawodniczki Lucha Underground w federacji Global Force Wrestling. O kim mowa? Dowiecie się po odtworzeniu zamieszczonego wideo:

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się krótki materiał wideo z wywiadem udzielonym przez pierwszą byłą zawodniczką sceny niezależnej, czyli Kennadi Brink, która w federacji pełni rolę sędziego:

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla NBC Sports, w którym wypowiedział się na temat Cruiserweight Classic oraz Mae Young Classic:

”Wydaje mi się, że przygotowanie turnieju Cruiserweight Classic było prostszym zadaniem do wykonania. Faceci są rezerwowani przez bookerów na całym świecie i w łatwy sposób nawiązać z nimi kontakt, natomiast jeśli chodzi o kobiety to sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdyż kobiety nie są rezerwowane na scenie niezależnej w tak znaczącym stopniu co faceci. Moim celem było stworzenie Mae Young Classic, ponieważ chcieliśmy sprawdzić na jak wysokim poziomie stoi kobiecy wrestling”.