Uwaga na Spoilery! Paige w roli Sister Abigail?, Prawa The Usos oraz The New Day, Znany kick off gali Hell in a Cell, Triple H o śpiewaniu hymnów narodowych

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że na gali PPV TLC będziemy świadkami starcia z udziałem demona Finna Balora oraz Braya Wyatta, a u jego boku stanie dotychczas nieznana nikomu Sister Abigail w związku z czym coraz częściej mówi się o tym, że pod postacią siostry będzie albo była Divas Champion Paige bądź zawodniczka NXT Sage Beckett, która tuż po segmencie opublikowała bardzo ciekawe zdjęcie na twitterze zapowiadające swoją obecność na czerwonej tygodniówce.

» W poniższym materiale wideo przedstawione zostało wydarzenie z udziałem obecnych mistrzów tag teamowych The New Day oraz The Usos, do którego doszło na SmackDown Live:

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że na najbliższej gali PPV Hell in a Cell odbędzie się tag team match z udziałem Chada Gable’a & Sheltona Benjamina oraz The Hype Bros. Pojedynek ten oczywiście odbędzie się w kick offie poprzedzającym główną galę. Warto także dodać, że do niebieskiego brandu w najbliższą niedzielę powrócą Fashion Files:

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedział się na temat kontrowersji dotyczących śpiewania hymnu narodowego przez gwiazdy sportowe:

”Ja osobiście uważam, że stanie na baczność jest najlepszą formą na oddanie hołdu swojemu kraju oczywiście nie potępiam tych, którzy klęczą podczas gdy na głośnikach leci ich hymn. Zarówno ja jak i WWE przestrzegamy pewnych praw i nie zamierzamy robić nikomu problemu, ponieważ każdy sportowiec ma własny umysł i wie w jaki sposób trzeba się odpowiednio zachować w danym momencie”.