Uwaga na Spoilery! Aktualizacja drabinki turnieju WWE United States, Nagła zmiana decyzji na SmackDown, Hall of Famer na niebieskiej tygodniówce

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown odbył się pojedynek z turnieju o WWE United States Championship, w którym członek The New Day, czyli Xavier Woods pokonał Aidena Englisha i zakwalifikował się do drugiej rundy, gdzie na niego czekać będzie były WWE Champion Jinder Mahal, a w przyszłym tygodniu Mojo Rawley zmierzy się z Zackiem Ryderem. Na zwycięzce tego pojedynku w następnej rundzie będzie czekał Bobby Roode. Finałowa walka odbędzie się na styczniowym Royal Rumble, gdzie poznamy nowego mistrza:

» Podczas SmackDown doszło także do SmackDown Tag Team Title Matchu z udziałem The Usos oraz Sheltona Benjamina i Chada Gable’a. Pojedynek ten wywołał sporo kontrowersji zwłaszczy po tym, gdy pretendenci zostali mianowani nowymi mistrzami SmackDown jednak sędzia wznowił pojedynek, ponieważ przypięty został członek The Usos, który nie miał prawa przebywać w ringu.

A w taki sposób Chad Gable skomentował całe wydarzenie:

» Niespodziewanie podczas SmackDown w Orlando pojawił się Hall of Famer Karl Malone, dla którego był to kolejny występ, ponieważ w 1998 roku na gali WCW Bast at he Beach pojawił się z Diamond Dallas Page’m, który zmierzył się z Hulkiem Hoganem, ale musiał uznać jego wyższość: