Przygotowania The Ascension do walki z Bludgeon Brothers, Dark match przed SmackDown, Chad Gable i Shelton Benjamin mistrzami po Royal Rumble?, Starcie drużynowe kobiet na SmackDown

» W najnowszym odcinku The Fashion Files widzimy w jaki sposób Tyler Breeze oraz Fandango przygotowują The Ascension do ich pojedynku z The Bludgeon Brothers, który odbył się podczas SmackDown Live. I tym razem Rowan oraz Harper odnieśli szybkie zwycięstwo nad byłymi mistrzami tag teamowymi NXT:

» Przed rozpoczęciem wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live w Birmingham odbył się mixed tag team dark match, w którym była SmackDown Women’s Champion Naomi oraz Jimmy Uso pokonali Barona Corbina i Tamine Snuke.

» SmackDown General Manager Daniel Bryan ogłosił, że podczas gali PPV Royal Rumble odbędzie się 2 of 3 Falls Match o SmackDown Tag Team Championship, w którym obecni mistrzowie The Usos staną w jednym ringu z Sheltonem Benjaminem oraz Chadem Gablem.

» Po SmackDown Ruby Riott, Liv Morgan oraz Sarah Logan wypowiedziały się na temat pojedynku z Becky Lynch. W trakcie tej rozmowy dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu na niebieskiej tygodniówce odbędzie się Six Woman’s Tag Team Match z udziałem The Riott Squad oraz Becky Lynch, Naomi i SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair: