Sin Cara odesłany do domu przez WWE, Chad Gable odnośnie współpracy z Sheltonem Benjaminem, Alexa Bliss o starciu z Natalyą na Survivor Series, The New Day do końca tournee na RAW

» Według najnowszych informacji pretendent do pasa WWE United States Sin Cara, który niedawno nabawił się urazu w starciu z Baronem Corbinem został odesłany do domu i nie weźmie już udziału w live eventach WWE po Europie. Sam zawodnik za pośrednictwem Twittera przeprosił swoich fanów za to, że nie wziął/weźmie udziału w live evencie WWE w Lizbonie:

» WWE SmackDown Superstar Chad Gable udzielił wywiadu dla Nottingham Post, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Sheltonem Benjaminem:

”Z Jasonem Jordanem mieliśmy znacznie więcej do zaoferowania niż pokazywaliśmy to na SmackDown. Zdobyliśmy pasy mistrzowskie, ale nie pokazaliśmy nic nadzwyczajnego podczas obrony tytułów. Następnie otrzymałem szansę na odbycie kilku solowych walk i połączyłem siły z Sheltonem Benjaminem dzięki czemu powstał nowy tag team i minie troszkę czasu zanim się bardzo dobrze poznamy. Obaj posiadamy zaplecze z zapasów co nam bardzo pomaga, a ja mogę się wiele od niego nauczyć”.

» W poniższym materiale wideo obecna RAW Women’s Champion Alexa Bliss wypowiedziała się na temat swojego przygotowania do starcia z obecną SmackDown Women’s Champion Natalyą, do którego dojdzie na najbliższej gali PPV Survivor Series:

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że inwazja The New Day podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW w Manchesterze była celowym zabiegiem, gdyż byli mistrzowie tag teamowi będą pracować z gwiazdami czerwonego brandu podczas kolejnych występów podczas WWE European Tour. W skutek ich pojawienia się na RAW poznaliśmy nowych mistrzów tag teamowych po tym jak Sheamus i Cesaro pokonali Setha Rollinsa i Deana Ambrose’a.