Carmella o byciu częścią historii SmackDown, Chad Gable opowiada o swoim rozwoju w WWE, Znamy main event Survival Of The Fittest, Debiut The Bludgeon Brothers na live evencie

» Posiadaczka walizki Money in the Bank Carmella udzieliła wywiadu dla The Sun, w którym wypowiedziała się na temat zdobycia Money in the Bank:

”Po zakończeniu mojej przygody z NXT i dotarciu na SmackDown jedyne co chciałam zrobić to stworzyć historię i być częścią rewolucji kobiecej. W tym czasie historia tworzona była przez takie zawodniczki jak: Natalya, Naomi, Becky Lynch oraz Charlotte. Chciałam do nich dołączyć tylko po to, aby moje nazwisko znalazło się w księdze, o której w przyszłości wszyscy będą mówić i wreszcie osiągnęłam to co zamierzałam”.

» WWE SmackDown Superstar Chad Gable udzielił wywiadu dla Nottingham Post, w którym wypowiedział się na temat swojego rozwoju od momentu dołączenia do WWE:

”Wchodząc do WWE byłem wielkim fanem technicznego wrestlingu, ale szybko musiałem nauczyć się, że to tylko niewielka część profesjonalnego wrestlingu i zajęło mi to trochę czasu. Uważam, iż pobyt w Performance Center dał mi bardzo wiele, ponieważ spotkałem tam ponad 60 osób i przeszedłem najbardziej bolesny trening w swoim życiu, ale z tygodnia na tydzień wszystko stawało się coraz prostsze”.

» Federacja Ring of Honor ogłosiła, że podczas nadchodzącego wydarzenia ”Survival Of The Fittest”, który odbędzie się w San Antonio w walce wieczoru będziemy świadkami tag team matchu z udziałem obecnego ROH World Championa Cody’ego Rhodesa i IWGP United States Championa Kenny’ego Omegi, a ich przeciwnikami będą The Addiction (Christopher Daniels i Frankie Kazarian).

Znalezione obrazy dla zapytania cody & kenny omega vs the addiction

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy debiut The Bludgeon Brothers (Luke Harper i Erick Rowan) podczas ostatniego live eventu z udziałem gwiazd WWE: