Uwaga na Spoilery! Nowy mistrz poznany na SmackDown?, Charlotte Flair zamiast Nattie vs Alexa Bliss na Survivor Series?, Sin Cara wystąpi na Survivor Series w roli mistrza?, Dark match po SmackDown

» Podczas wczorajszego odcinka AJ Styles pokonał Jindera Mahala dzięki czemu został nowym mistrzem WWE i na gali Survivor Series zmierzy się z mistrzem WWE Universal Brockiem Lesnarem. Zawodnik rodem z Indii posiadał wcześniej wspomniany tytuł przez 170 dni.

Jak oceniacie szanse Stylesa w starciu z Lesnarem na najbliższej gali PPV, która odbędzie się już za dwa tygodnie?

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live komisarz niebieskiej tygodniówki Shane McMahon poinformował o tym, że w przyszłym tygodniu Charlotte Flair zmierzy się z Natalyą, a na szali zostanie postawiony WWE Smackdown Women’s Championship. Istnieje spekulacje dotyczące starcia z udziałem Charlotte i Alexy Bliss na Survivor Series, więc wielce prawdopodobne jest to iż Nattie straci tytuł w przyszłym tygodniu.

» Także dowiedzieliśmy się, że Sin Cara w przyszłym tygodniu zmierzy się z Baronem Corbinem o WWE United States Championship i jeśli odniesie zwycięstwo to na gali Survivor Series zmierzy się z The Mizem w starciu mistrz vs mistrz.

» Po zejściu z anteny SmackDown Live odbył się dark match, w którym Bobby Roode i Shinsuke Nakamura pokonali Dolpha Zigglera i Barona Corbina: