Uwaga na Spoilery! Czy The New Day obronili pasy tag teamowe?, Udany powrót Sheltona Benjamina na PPV, Z kim chciałaby zmierzyć się Becky Lynch?, Wynik starcia w kick offie Hell in a Cell

» Do niespodziewanego rozstrzygnięcia doszło podczas Hell in a Cell Matchu o SmackDown Tag Team Championship, w którym ówcześni mistrzowie The New Day musieli uznać wyższość The Usos dzięki temu kuzyni The Rocka stali się pięciokrotnymi mistrzami co możecie zaobserwować w poniższym materiale wideo:

» Portal PWInsider.com informuje o tym, że Shelton Benjamin stoczył swój pierwszy pojedynek na gali PPV od momentu udziału w Money In The Bank ladder matchu na WrestleManii XXVI, który w ostatecznym rozrachunku zakończył się zwycięstwem Jacka Swaggera. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z tego pojedynku:

» WWE Women Becky Lynch udzieliła wywiadu dla Mayer Nissim for Digital Spy, w którym wypowiedziała się na temat rywalki, z którą chciałaby zmierzyć się o SmackDown Women’s Championship:

”Charlotte Flair jest moją ulubioną przeciwniczką, z którą wielokrotnie miałam okazję do współpracy, ale także podoba mi się praca w ringu z obecną mistrzynią kobiet SmackDown Natalyą. Obie są zarówno niezwykle zdolnymi jak i utalentowanymi kobietami, które zrobiły wiele w naszej branży. Jestem podekscytowana wydarzeniami z gali Hell in a Cell i nie spodziewałem się takiego rozstrzygnięcia”.

» Przed rozpoczęciem głównej gali wczorajszego wydarzenia jakim było Hell in a Cell odbył się kick off tag team match, w którym były mistrz tag teamowy Chad Gable oraz były mistrz interkontynentalny Shelton Benjamin pokonali The Hype Bros w składzie Mojo Rawley i Zack Ryder. Do zwycięstwa doszło w momencie, kiedy to Ryder rozproszył swojego partnera drużynowego co może świadczyć o szybkim rozpadzie i heel turnie Zacka Rydera.