Uwaga na Spoilery! Brock Lesnar pobił rekord Kevina Owensa, Chris Jericho o wprowadzeniu do Hall of Fame, Natalya opowiada o pushowanych gwiazdach WWE, Natalya z kolejnym osiągnięciem

» W dniu wczorajszym ”bestia” Brock Lesnar stał się najdłużej panującym mistrzem WWE Universal w historii po tym jak udało mu się przebić rekord należący do Kevina Owensa, który wynosił 188 dni. Jak myślicie kto będzie w stanie zatrzymać Brocka i odebrać mu tytuł?

» WWE Superstar Chris Jericho udzielił wywiadu dla Aesthetic Magazine Toronto, w którym wypowiedział się na temat możliwości wprowadzenia go do Hall of Fame w najbliższym czasie:

”Szczerze mówiąc to nie zawracam sobie tym głowy. Jeśli coś takiego się wydarzy, to raczej bez mojej obecności, ponieważ nie lubię takich okoliczności jak ostatnio pojedynek pożegnalny przed emeryturą, gdzie każdy całuje twój tyłek mówiąc o tym jak jesteś niesamowity, a ja wiem o tym, więc nie potrzebuję ludzi do przypominania moich osiągnięć. Niezależnie od nastroju w jakim się znajduję zawsze byłem do tego sceptycznie nastawiony”.

» WWE SmackDown Women’s Champion Natalya udzieliła wywiadu dla MLive.com, w którym wypowiedziała się na temat gwiazd, na których skupia się uwaga w ty roku:

”To zabawne pytanie zwłaszcza, że pracuję z tak wieloma utalentowanymi osobami chociażby Randy Orton, Dolph Ziggler oraz obecny mistrz WWE Jinder Mahal, który w tym roku został dostrzeżony przez oficjeli, a jego ciężka praca doceniona. Mistrz WWE swój trening zaczął w moim rodzinnym mieście tak zwanym lochu w tym samym momencie co ja i jest to zabawne, gdyż razem posiadamy mistrzostwa. Uwielbiam oglądać poczynania ze strony Cesaro, ponieważ za każdym razem gdy wchodzi on do ringu to dzieje się coś ciekawego. Cesaro jest zabawną osobą, a razem z Sheamusem stworzyli niesamowity tag team, który będzie stanowił o sile w dywizji tag teamowej”.

» WWE SmackDown Women’s Champion Natalya przebiła rekord należący do Trish Stratus pod względem ilości pojedynków odbytych na galach PPV, który poprzednio wynosił 43 pojedynki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze!