Kevin Von Erich powraca do ringu, Nowy projekt Mauro Ranallo, Promo WWE Title Matchu, WWE Superstars w kuchni

» WWE Hall of Famer Kevin Von Erich niedawno udzielił wywiadu dla Ynetnews.com, w którym wypowiedział się na temat powrotu do ringu i stoczenia jeszcze jednego pojedynku wraz ze swoimi synami. Pojedynek ten odbędzie się 9 lipca w Tel Aviv podczas Rage Supershow, a ich rywalami będą Matt Sydal, Marty Jannetty i Tatanka:

”Wyjechałem z Nowego Jorku. Wyjechałem z Tokio z zamiarem odejścia z wrestlingu, ale kocham Izrael. Jestem chrześcijaninem. Kocham Jezusa, moi synowie postępują w ten sam sposób, dlatego zamierzam jeszcze raz powrócić do ringu w tym pięknym kraju”.

» Były WWE SmackDown Live announcer Mauro Ranallo pojawił się w tym tygodniu w Nowym Jorku, ponieważ aktualnie pracuje nad nowym projektem związanym z Mental Health Awareness Month.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź pojedynku z udziałem Randy’ego Ortona oraz Jindera Mahala, który odbędzie się na najbliższej gali PPV BackLash, a na szali zostanie postawiony WWE Championship:

Z poniższego materiału wideo wynika, że WWE Superstars Mojo Rawley oraz Natalya pracowali w Valencia Club Cocina jako pomoc kuchenna. A działo się to podczas jednego z live eventów w tym mieście: