Uwaga na Spoilery! Natalya vs Nikki Bella, AJ Styles chce Randy’ego Ortona, Znana tożsamość rywalki Carmelli, Face turn Luke’a Harpera?

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live Generalny Manager Daniel Bryan ogłosił, że za dwa tygodnie podczas gali PPV Elimination Chamber Nikki Bella zmierzy się z Natalyą.

» Były WWE Champion AJ Styles niedawno wystąpił gościnnie w podcaście CBS Radio prowadzonym przez Chada Dukesa, w którym wypowiedział się o swoim wymarzonym przeciwniku:

”Cóż…. Myślę, że Randy Orton jest jedną z osób, z którymi chciałbym w przyszłości współpracować. Randy i ja nawet nie posmakowaliśmy jednego ringu, nie uderzyłem go nawet przez przypadek i w drugą stronę. Nic takiego się nie wydarzyło. Myślę, że każdy chciałby obejrzeć starcie z naszym udziałem. Mam nadzieję, że tak się stanie”.

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live rywalką Carmelli była Delilah Dawson znana z występów na scenie niezależnej jako Delilah Doom. Warto wspomnieć o tym, że jest ona studentką Funaki Dojo, natomiast w zeszłym roku miała okazję raz pracować dla WWE.

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live niespodziewanie Luke Harper połączył siły z WWE Championem Johnem Ceną i w tag team matchu zmierzyli się z The Wyatt Family (Bray Wyatt i Randy Orton). John oraz Luke musieli uznać wyższość ze strony swoich przeciwników. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z tej walki:

» WWE Superstar David Otunga wystąpi w przyszłym tygodniu w odcinku Criminal Minds, który zostanie wyemitowany na CBS.