Uwaga na Spoilery! WWE Championship Match na evencie, Atak na SmackDown, Skrót z Miz TV, Komentarz Ruseva

» 15 kwietnia w Springfield odbędzie się live event z udziałem gwiazd niebieskiego rosteru. Podczas tego wydarzenia odbędzie się triple threat match o WWE Championship z udziałem takich gwiazd jak:
Randy Orton, AJ Styles oraz Bray Wyatt.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live były mistrz WWE AJ Styles brutalnie zaatakował Shane’a McMahona co bardzo rozwścieczyło generalnego managera Daniela Bryana. Poniżej przedstawiamy skrót z tego incydentu:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown dowiedzieliśmy się, że na WrestleManii 33 w Orlando The Miz oraz Maryse zmierzą się w mixed tag team matchu z Johnem Ceną oraz jego dziewczyną Nikki Bella. Pojedynek ten został oficjalnie zatwierdzony przez generalnego managera SmackDown Daniela Bryana.

» WWE RAW Superstar Rusev za pośrednictwem Twittera postanowił wypowiedzieć się na temat porażki Titusa O’Neila w starciu z The Big Showem z poniedziałkowego RAW:

Warto dodać o tym, że w zeszłym tygodniu Rusev przeszedł operację barku dzięki czemu będzie w 100 procentach gotowy do występu na WrestleManii 33.