Uwaga na Spoilery! Wywiad z Bray’em Wyattem, Seminarium Team 3-D Academy, Nowy program z Johnem Ceną

» WWE Champion Bray Wyatt udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat zwycięstwa podczas Elimination Chamber Matchu:

”Dla mnie jest to zwykła oczywistość, ale jest to poważny krok do zbudowania mojego dziedzictwa. To coś na co długo pracowałem i wreszcie osiągnąłem zamierzony cel. Przede mną bardzo ciekawa przyszłość, ponieważ jeszcze wiele może się wydarzyć w drodze do WrestleManii. Zamierzam kontynuować to co wychodzi mi najlepiej”.

» Były WWE Superstar Bubba Ray Dudley za pośrednictwem Twittera poinformował, że gospodarzem najbliższego seminarium w Team 3-D Academy będzie legenda Hardcore’u Tommy Dreamer:

» Po wczorajszej gali Elimination Chamber możemy się już szykować powoli na to, że na WrestleManii 33 zobaczymy mieszany tag team match, w którym John Cena w drużynie z Nikki Belli zmierzy się z The Mizem i Maryse.

Podczas segmentu Nikki Belli z Natalyą na zapleczu, gdzie doszło do brawlu między nimi, znajdowała się Maryse. W pewnym momencie, Natalya pchnęła Nikki w nią, przez co ta cała ubrudziła się pudrem. Pewnie na SmackDown powrócą do tej sytuacji, i na dobre rozpocznie się ich program. Wszystko ku temu zmierza, niestety.