Plany dotyczące The Undertakera, Ricochet przejdzie do WWE?, Plany dotyczące Johna Ceny i The Miza i więcej

» Podczas niedzielnej gali Royal Rumble doszło do ciekawej konfrontacji z udziałem Romana Reignsa oraz The Undertakera. Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że prezes WWE Vince McMahon chce obejrzeć walkę Romana z Takerem podczas WrestleManii 33 mimo iż zdaje sobie sprawę z tego w jaki sposób Roman jest spostrzegany przez fanów. Przygotowanie tego pojedynku może zakończyć się niepowodzeniem ze względu na kiepski stan zdrowia The Undertakera.

» Były IWGP Junior Heavyweight Tag Team Champion Ricochet wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Seana Waltmana wypowiedział się na temat o możliwości dołączenia do rosteru WWE:

”Mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w New Japan Pro Wrestling. Zamierzam zostać nowym IWGP Junior Heavyweight Championem. Chcę być w posiadaniu jakiegokolwiek tytułu, ale głównie tego, o którym wspominałem. Uwielbiam współpracę z New Japan. To jest wspaniałe”.

» W zeszłym tygodniu John Cena po raz 16 został mistrzem w WWE, a dokonał tego podczas gali Royal Rumble. Aktualne plany dotyczące jego udziału na WrestleManii są takie, że obecny mistrz wraz z Nikki Bellą może zmierzyć się z The Mizem oraz Maryse, co według mnie jest kompletnie bez sensu.

» Po zejściu wczorajszego odcinka WWE NXT z anteny Triple H za pośrednictwem Twittera opublikował wspólne zdjęcie z NXT Championem Bobbym Roodem:

» Wczoraj dowiedzieliśmy się, że kolejne tapingi NXT TV odbędą się 5 kwietnia w Full Sail University w Winter Park.

» Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Jeff Cobb (znany z występów dla Lucha Underground jako Matanza Cueto) zmierzy się z Bobbym Lashleyem podczas WrestleCon w Orlando, do którego dojdzie podczas weekendu z WrestleManią 33: