Kto zadebiutuje w głównym rosterze WWE po WrestleManii 34?, John Cena faworytem Royal rumble matchu?, Roman Reigns o pokonaniu Johna Ceny i The Undertakera

» Różne źródła zagraniczne informują o tym, że w przeciągu kilku najbliższych miesięcy nie doczekamy się debiutów gwiazd NXT w głównym rosterze WWE zarówno na RAW jak i SmackDown Live. Coraz głośniej mówi się o debiutach takich gwiazd jak: Authors of Pain, Iconic Duo oraz No Way Jose – Wszyscy zadebiutują tuż po WrestleManii 34.

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet twierdzi, że faworytem do wygrania styczniowego Royal Rumble Matchu jest 16-krotny mistrz WWE John Cena, który najprawdopodobniej podczas WrestleManii 34 zdobędzie kolejny pas mistrzowski, lecz nie wiadomo kto będzie jego przeciwnikiem. Warto także wspomnieć o tym, że jeśli Lider Cenation odniesie zwycięstwo to zrówna się pod tym względem ze Stevem Austinem, któremu aż trzykrotnie udała się ta sztuka.

» WWE RAW Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla Hindustan Times, w którym wypowiedział się na temat zwycięstwa odniesionego nad Johnem Ceną i The Undertakerem:

”Pokonanie Johna Ceny było dla mnie bardziej satysfakcjonujące od pokonania The Undertakera na tak wspaniałej scenie jaką jest WrestleMania. Bycie w jednym ringu w kimś tak niesamowitym jak DeadMan mówi samo za siebie, ale bardziej jestem dumny z pokonania 16-krotnego mistrza WWE Lidera Cenation”.