Roman Reigns zastąpi Johna Cenę w WWE?, Enzo Amore celebruje swoje zwycięstwo, Konnor dziękuje za figurkę, Bezradność Curta Hawkinsa

» WWE RAW Superstar Roman Reigns za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat niesamowitej walki z jego udziałem oraz Johna Ceny, która miała miejsce na niedzielnej gali PPV No Mercy.

Warto dodać, że podczas tego starcia Roman zaaplikował kilka finisherów od swojego rywala w postaci Attitude Adjustment jednak mimo wszystko za każdym razem odkopywał. Tuż po pojedynku John stwierdził, że jego przeciwnik jest przyszłością federacji World Wrestling Entertainment, a następnie panowie podali sobie ręce w geście uznania.

» Podczas niedzielnej gali PPV No Mercy Enzo Amore pokonał ówczesnego mistrza WWE Cruiserweight Neville’a, a następnie zamieścił krótki materiał wideo na swoim prywatnym profilu na Instagramie, w którym nagrał swoją celebrację zwycięstwa. Warto dodać, że jest to pierwszy solowy tytuł Enzo w głównym rosterze WWE:

The turn up is about to get #REAL! #badaboomrealestchampinroom

Post udostępniony przez Enzo Amore (@real1)

» Były WWE NXT Tag Team Champion Konnor z The Ascension za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojej figurki jaką w internecie zamieścił jeden z jego fanów. Czy wiedzieliście o tym, że w tym roku The Ascension odnieśli jedyne zwycięstwo w głównym rosterze WWE, a miało ono miejsce w lutym podczas 12-Man Tag Team Matchu:

» W zeszłym tygodniu WWE Superstar Curt Hawkins doznał kolejnej porażki na live evencie jednak tym razem jego przeciwnikiem był R’Truth. W przeszłości Curt pomagał młodszym zawodnikom, którzy potrzebują się na kimś wybić, jednak w poniżej zamieszczonych wypowiedziach można dostrzec frustrację oraz bezradność pana History Machine: