John Cena vs Roman Reigns wkrótce?, Aleister Black w głównym rosterze WWE?, Stan zdrowia Emmy, Zapowiedź eventów EVOLVE

» WWE opublikowało krótki filmik z udziałem 16-krotnego WWE Championa Johna Ceny oraz Romana Reignsa jako ‘dream match’. Dwójka tytanów niestety nigdy nie miała okazji do współpracy ze sobą w starciu 1 vs 1 jednak najbliżej tego było w 2014 roku podczas gali Battleground, na której odbył się Fatal 4-Way Match. Jak myślicie, czy starcie Johna z Romanem może być określane jako dream match?

» Wszystko wskazuje na to, że Aleister Black (dawniej Tommy End) długo nie pobędzie w NXT, ponieważ oficjele WWE są bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonuje zawodnik, a także mają plany dotyczące jego wizerunku Holendra w głównym rosterze. Warto wspomnieć o tym, że swój debiut w federacji zaliczył podczas gali NXT TakeOver: Orlando, a od tego czasu pojawia się regularnie na tapingach Main Event oraz live eventach RAW. Czy chcielibyście oglądać Aleistera w głównym rosterze WWE na RAW?

» W zeszłym tygodniu Emma została odesłana do Stanów Zjednoczonych po tym jak nabawiła się kontuzji podczas live eventu w Liverpoolu. Sama zawodnicza za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie wskazujące na złe wieści od lekarzy:

?

Post udostępniony przez Emma – WWE Superstar (@tenilledashwood)

» W przyszłym tygodniu w Summit oraz Livonia odbędą się eventy EVOLVE. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki:

EVOLVE 84
Summit, IL
May 20, 2017

WWN Championship Match
Matt Riddle (c) vs. Kyle O’Reilly

EVOLVE Championship Match
Zack Sabre Jr. (c) vs. Ethan Page

EVOLVE Tag Team Championship Match
Chris Dickinson & Jaka (c) vs. Matt Knicks & Isaias Velazquez

Keith Lee vs. Donovan Dijak

Tracy Williams vs. Jeff Cobb

Leo Rush vs. Austin Theory

Fred Yehi vs. Jason Kincaid

EVOLVE 85
Livonia, MI
May 21, 2017

EVOLVE Championship Match
*Zack Sabre Jr. vs. Lio Rush

WWN Championship Match
*Matt Riddle vs. Jeff Cobb

Tracy Williams vs. Kyle O’Reilly

Ethan Page vs. Donovan Dijak

Fred Yehi vs. Keith Lee