Nowy przeciwnik Romana Reignsa?, Z kim zmierzy się Brock Lesnar?, Kiedy do ringu powróci Ember Moon?, Planowany debiut The New Day

» Ostatnio na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca przyszłości Romana Reignsa, który jak sie okazuje może rozpocząć feud z The Mizem jednak zanim to się stanie gwiazdor Hollywood będzie musiał pokonać obecnego mistrza IC Deana Ambrose’a. Po tych wydarzeniach Roman stanie się pretendentem do pasa IC i panowie zmierzą się ze sobą podczas gali PPV Extreme Rules. Co sądzicie na temat takiego rozwiązania? Czy The Miz zasługuje na bycie topową gwiazdą WWE?

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że WWE Universal Champion Brock Lesnar na gali Great Balls of Fire zmierzy się z Finnem Balorem(czyli pierwszym mistrzem WWE Universe) bądź z Sethem Rollinsem. Oficjele WWE na obecną chwilę nie rozważają żadnych innych kandydatów do starcia z bestią oprócz tej wymienionej dwójki. Natomiast jeśli Braun Strowman zdąży wyleczyć swój uraz do SummerSlam to być może otrzyma on szansę na zdobycie pasa Universe. Czy myślicie, że posunięcie z Finnem oraz Sethem jest rozsądne?

» Była pretendentka do WWE NXT Women’s Championship Ember Moon powróci do ringu NXT nie wcześniej niż za około 4-5 tygodni przez co musiała zrezygnować z udziału w najbliższym TakeOver, na którym miała ona wystąpić w fatal 4 way matchu, a nawet zdobyć tytuł dzięki czemu obecna mistrzyni Asuka miałaby zasilić niebieski brand.

» Wiele mówi się o tym, że członek The New Day (Kofi Kingston) dochodzi do zdrowia szybciej niż się tego spodziewano dzięki czemu oficjele federacji planują debiut byłych mistrzów tag teamowych na niebieskiej tygodniówce w połowie czerwca. Czy uważacie, że The New Day będą w stanie namieszać w dywizji tag teamowej na SmackDown Live?