Zmiana planów WWE, Wywiad z członkami The New Day, Wpis Johna Laurinaitisa, Wyniki eventu Ring of Honor

» Ostatnio sporo mówi się o kontuzji Brauna Strowmana, który miał zmierzyć się na gali Great Balls of Fire z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship jednak w związku z urazem jakiego się nabawił plany ulegną zmianie. W wyniku tej sytuacji otrzymamy feud Romana Reignsa z Bray’em Wyattem, który jak wiemy w ostatnim czasie rozpoczął krótki konflikt z pierwszym mistrzem WWE Universe Finnem Balorem. Natomiast w tym tygodniu podczas live eventów będziemy świadkami tag team matchu z udziałem Setha Rollinsa i Romana Reignsa oraz Braya Wyatta i Samoa Joe.

» WWE Superstars The New Day(Kofi Kingston oraz Big E) udzielili wywiadu dla Sportskeeda, w którym wypowiedzieli się na poniższe tematy:

Sportskeeda: Czy uważacie, że w przyszłości obejrzymy nowy feud The New Day vs The Elite?

Big E – Ach zobaczymy co się wydarzy. The Elite tworzą bardzo utalentowani ludzie. Myślę, że taki feud byłby czymś fenomenalnym. Możliwe, że tak się stanie pewnego dnia.

Kofi – W federacji WWE mamy wielu utalentowanych ludzi, o których nie słyszeliście. Nigdy nie wiadomo kto przyjdzie do federacji, a możemy to zaobserowować na przykładzie Kevina Owensa oraz AJ Stylesa.

Sportskeeda: Big E od niedawna jesteś pastorem. Czy John Cena kontaktował się z tobą w tej sprawie?

Big E – To prawda, że kilka osób związanych z Johnem Ceną rozmawiało ze mną na ten temat, ponieważ były mistrz WWE wkrótce się ożeni.

» Były Generalny Manager Monday Night RAW John “Johnny Ace” Laurinaitis za pośrednictwem opublikował zdjęcie z 1992 roku, na którym znajdują się Andre the Giant i Johnny Smith:

» Poniżej przedstawiamy wyniki z eventu Ring of Honor, który odbył się w Dearborn:

Dalton Castle def. Bobby Fish

Search & Destroy def. The Rebellion

Silas Young def. Kushida

War Machine def. Jay Lethal i Hiroshi Tanahashi

The Briscoes i Bully Ray def. Los Ingobernables

Tetsuya Naito def. Punishment Martinez

Cheeseburger def. Marty Scurll, Frankie Kazarian, Will Ferrara, Beer City Bruiser, Gedo oraz Vinny Marseglia w Mayhem Instant Reward Matchu.

Marty Scurll def. Cheeseburger i zachował ROH TV Title

Christopher Daniels def. Matt Taven i zachował ROH World Title

Chaos (Will Ospreay, Hirooki Goto i Rapungi Vice) def. Bullet Club (Cody, Adam Page i Young Bucks)