Kiedy powróci Chris Jericho?, MJ Jenkins w Impact Wrestling, Hideo Itami vs Y2J?, Jim Ross gospodarzem turnieju WWE, Johnny Mundo o pobycie w WWE

» Były WWE United States Champion Chris Jericho powróci do federacji pod koniec przyszłego miesiąca dzięki czemu weźmie udział w live evencie WWE, który odbędzie się w Japonii. Prawdopodobnie przeciwnikiem Y2J będzie pretendent do pasa WWE NXT Hideo Itami.

» Portal Squared Circle Sirend informuje o podpisaniu kontraktu przez federację Impact Wrestling z MJ Jenkins, która kilka miesięcy temu wzięła udział w tryoucie IW w Orlando, a następnie kilkukrotnie pracowała dla federacji.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że WWE Hall of Famer Jim Ross będzie komentatorem oraz osobą prowadzącą 32-osobowego turnieju z udziałem kobiet występujących na scenie niezależnej.

» Lucha Underground star Johnny Mundo wystąpił w podcaście prowadzonym przez Ericka Bischoffa, w którym wypowiedział się na temat swojego pobytu w WWE:

”Jedyną rzeczą, która najbardziej zapadła mi w pamięci były słowa wypowiedziane przez prezesa WWE Vince’a McMahona, który powiedział kiedyś, że mam talent i powinienem bez przerwy pracować w wrestlingu w telewizji. Aktualnie spełniam się także w roli aktora co mi się bardzo podoba”.