Chris Jericho wystąpi w Impact Wrestling?, Powód nieobecności Jessamyn Duke w NXT, Maria Kanellis z urazem nadgarstka

» W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje sugerujące występ Chrisa Jericho w federacji Impact Wrestling. Y2J wielokrotnie powtarzał, że jest w bardzo dobrych relacjach z prezesem Vincem McMahonem przez, co nie zamierza występować w innych organizacjach USA. Właśnie z tego względu wrestler nie chciał pracować na galach PPV New Japan Pro Wrestling w Stanach Zjednoczonych.

» Kilka tygodni temu pojawiła się informacja o debiucie byłej zawodniczki MMA, Jessamyn Duke w federacji World Wrestling Entertainment. Niestety zawodniczka zmaga się z jakimś drobnym urazem i nie będzie mogła pojawić się na najbliższych live eventach NXT. Na zeszłotygodniowym evencie NXT jej przyjaciółka Marina Shafir była uczestniczką walki tag teamowej.

» Maria Kanellis będzie musiała poddać się operacji nadgarstka przez, co jej przerwa od występów na ringu trochę się przeciągnie. Kanellis opublikowała zdjęcie rentgenowskie urazu i napisała:

”Zepsułam swoją rękę na treningu…. 6 tygodni w gipsie. Czy matematyka pozwoli mi wystąpić na #Evolution”.

Wrestlerka powróciła do WWE w lipcu, ale niespełna dwa miesiące później udała się na urlop macierzyński z powodu ciąży.

WWE opublikowało następujące oświadczenie w sprawie kontuzji Marii:

”Maria Kanellis ujawniła na Instagramie, że doznała złamania nadgarstka podczas treningu, przez co czeka ją sześć tygodni przerwy. Wraz ze swoim mężem w kwietniu powitali na świecie córkę, Fredrice Moon”.