Sami Callihan wyzywa Chrisa Jericho do walki, Ważne ogłoszenie Paige odnośnie WWE Title Matchu, Zeda chce kontynuować karierę wrestlerki

» Impact Wrestling Star, Sami Callihan przywołuje Chrisa Jericho do kontaktu z nim:

”Nie zostałem zarezerwowany na rejs Chrisa Jericho. Rejs, na którym mnie nie zarezerwowano… Co się boicie? Chrisie boisz się Samiego Callihana? Federacjo Ring of Honor boisz się zarabiania dzięki mnie? To jest moje pytanie. Sposób, w jaki teraz na to patrzę, jest większym gównem niż zarządzanie Impactem, Ring of Honor oraz Chrisem Jericho. Może będę musiał po prostu wziąć kij baseballowy i pokazać się z nim na tym rejsie, ponieważ robię, co chcę oraz kiedy chcę”.

Na odpowiedź organizatora rejsu nie musieliśmy długo czekać:

» Generalny Manager SmackDown Live, Paige za pośrednictwem Twittera poinformowała, że w przyszłym tygodniu odbędzie się podpisanie kontraktu pomiędzy WWE Championem AJ Stylesem oraz Shinsuke Nakamurą na ich walkę podczas Money in the Bank. Była mistrzyni Divas dodała, że będzie osobiście nadzorować wydarzenia z udziałem tej dwójki, więc wszystko powinno odbyć się gładko.

» Jeden z fanów wrestlingu napisał do byłej wrestlerki WWE NXT, Zedy odnośnie jej przyszłości związanej z wrestlingiem. Na odpowiedź nie musiał długo czekać, a brzmiała ona następująco:

”Dziękuję za miłe słowa. Tak zamierzam kontynuować swoją przygodę z wrestlingiem”.

Z federacją World Wrestling Entertainment związała się w styczniu ubiegłego roku, więc jej przygoda w Performance Center oraz NXT nie trwała zbyt długo. Warto wspomnieć, że zanim pojawiła się w federacji, to bacznie trenowała w Santino Bros, czyli akademii znajdującej się w Południowej Karolinie.