Czy Shinsuke Nakamura powróci do NJPW?, IWGP Intercontinental Championship Match na SummerSlam?, Jimmy Jacobs uczestnikiem All In

» Podczas wywiadu dla Sky Sports, WWE Superstar Shinsuke Nakamura zdementował plotki dotyczące jego powrotu do federacji New Japan Pro Wrestling po wygaśnięciu umowy z WWE. Obecny WWE United States Champion wspomniał, że nikt z New Japan Pro Wrestling nie kontaktował się z nim. Zapytany o możliwość odejścia z WWE, Nakamura powiedział, że jest to prawdopodobne, ale wszystko zależy od tego, jaką ofertę mu przedstawią.

» Chris Jericho w najnowszej odnośnie Talk Is Jericho wyjawił, że miał świetny plan, aby na SummerSlam zorganizować starcie o IWGP Intercontinental Championship z udziałem Setha Rollinsa:

”Zadzwoniłem do szefowej pewnej firmy wrestlingowej i przedstawiłem jej swoje plany. Powiedziałem, że mam coś jeszcze ciekawszego do zaproponowania. Zapytałem się jej o to, co sądzi na temat starcia Intercontinental Champion vs Intercontinental Champion Jericho vs. [Seth] Rollins? Niestety odpowiedź była negatywna”.

» Jimmy Jacobs będzie kolejnym uczestnikiem The Over Budget Battle Hour at All In: Zero Hour. Poniżej przedstawiamy pozostałych siedmiu uczestników wyżej wymienionego wydarzenia: Jordynne Grace, Moose, Rocky Romero, Colt Cabana, Ethan Page, Brian Cage oraz Billy Gunn.