Jason Jordan porzuci karierę wrestlera?, Członek The SAniTY zostanie ojcem, Lokalizacja przyszłorocznego SummerSlam

» Wygląda na to, że Jason Jordan jest zainteresowany rozpoczęciem potencjalnej kariery producenta WWE. Portal The Wrestling Obserwer Newsletter twierdzi, iż w niedalekiej przyszłości taką rolę pełnić będzie Matt Hardy, który zmaga się z poważnymi problemami szyi. Sytuacja związana ze zdrowiem byłego mistrza WWE NXT Tag Team jest niepewna i nie wiadomo, czy będzie on w stanie kiedykolwiek powrócić na ring.

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio poinformował, że WWE Superstar & członek The Sanity (Alexander Wolfe) spodziewa się dziecka. Jego dziewczyna jest w 18 tygodniu ciąży, tak więc wrestler z Europy został wpisany na listę doświadczonych gwiazd wrestlingu, którym wkrótce urodzi się dziecko. Gratulacje dla narzeczonych.

» Federacja WWE wkrótce ogłosi lokalizację przyszłorocznego SummerSlam. WWE Women Sasha Banks udzieliła wywiadu dla F4WOnline.com, w którym poinformowała, że największa gala w lecie odbędzie się w Los Angeles, co po chwili zostało zdementowane przez bliskie źródła WWE.