Reunion American Alpha na RAW w przyszłym tygodniu?, Komentarz AJ Stylesa do walki z Nakamurą, Rich Swann debiutuje w Impact Wrestling

» W ostatnim czasie pojawiły się plotki sugerujące, że Jason Jordan będzie obecny na backstage’u w Richmond podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW. Ma on wspomóc swojego dawnego tag team partnera, Chada Gable’a w konfrontacji z Drew McIntyrem i Dolphem Zigglerem. Taka sytuacja mogłaby oznaczać reunion American Alpha, jednak Gable jakiś czas temu wyjawił, iż chciałby skupić się na solowej karierze, więc nie wiadomo czy do tego dojdzie.

» WWE Champion AJ Styles za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat Last Man Standing Matchu, który odbędzie się 17 czerwca na gali PPV Money in the Bank. Przeciwnikiem obecnego mistrza będzie jego długoletni przyjaciel, Shinsuke Nakamura.

» Federacja Destiny Wrestling poinformowała, że podczas nagrań gali One Night Only: Zero Fear organizowanych przez federację Impact Wrestling (3 czerwca) będziemy świadkami konfrontacji z udziałem Austina Ariesa oraz Richa Swanna, czyli dwóch byłych wrestlerów WWE. Aries sam zdecydował się na opuszczenie WWE, natomiast Swann został zwolniony po incydencie ze swoją żoną.