Drew McIntyre ostrzega Brauna Strowmana, Austin Aries może powrócić do Impact Wrestling, Przyjaciel Luke’a Gallowsa w WWE 205 Live

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się krótki materiał wideo z udziałem Drew McIntyre, który wysłał następującą wiadomość w kierunku Brauna Strowmana. Drew będzie w narożniku Dolpha Zigglera, który zmierzy się z WWE Hall of Famerem Kurtem Angle w turnieju World Cup. Podobno Drew będzie zaangażowany również w starcie o WWE Universal Championship, ponieważ ma się zmierzyć ze zwycięzcą konfrontacji Brauna Strowmana i Brocka Lesnara.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje, że były Impact World Heavyweight Champion Austin Aries będzie mógł w niedalekiej przyszłości powrócić do federacji, ponieważ oficjele Impact nie mają do niego większych pretensji. Jednym z głównych powodów takiej decyzji są duże pieniądze, które federacja zarabiała na zawodniku.

» Człowiekiem, który przegrał z Gran Metalikiem podczas najnowszego odcinka WWE 205 Live był niezależny wrestler Tyson Dean. Pracuje on jako jeden z głównych trenerów w szkole zapaśniczej Good Brothers Dojo prowadzonej przez Luke’a Gallowsa. Poniżej znajdują się materiały wideo oraz zdjęcia z udziałem Tysona:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#205live #205 #wwe #prowrestling #goodbrother @goodbrothersdojo #grateful

Post udostępniony przez Tyson Dean (@tysondean)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Rather familiar face on 205 Live this week.. @tysondean

Post udostępniony przez Good Brothers Dojo (@goodbrothersdojo)