Koniec współpracy IW & GFW?, Były writer WWE w NWA, Odejście z Impact Wrestling, Słabe ratingi WWE 205 Live, Red Nose Day

» Prezes Impact Wrestling Ed Nordholm w rozmowie z Johnem Pollockiem wypowiedział się na temat przyszłości federacji Impact Wrestling oraz Global Force Wrestling. Ed zauważył, że ich współpraca prawdopodobnie zakończy się 2 lipca po gali Slammiversary. Także w trakcie wywiadu Ed wspomniał o tym, że kontrakt federacji Impact Wrestling ze stacją POP TV wygaśnie w styczniu 2018 roku.

» Portal PWInsider.com donosi, że Billy Corgan wykupił federację NWA w 97 procentach, a następnie rozpoczął współpracę z byłym writerem WWE & TNA Davem Laganą. Wszystko wskazuje na to, że Jay Bradley znany jako Aiden O’Shea oraz Sherri Shaw współpracują z federacją Corgana co może świadczyć o ich odejściu z Impact Wrestling.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że w zeszłym tygodniu odcinek WWE 205 Live nie znalazł się w pierwszej dwudziestce najchętniej oglądanych programów w sieci WWE Network. Warto dodać, że kilka miejsc przed cruiserweightami znalazły się odcinki ‘Ride Along’ oraz 1998 Halloween Havoc PPV. Co sądzicie na temat rozwoju tygodniówki WWE 205 Live? Czy było to dobre posunięcie ze strony federacji?

» Poniżej przedstawiamy zdjęcia z gwiazdami WWE, które świętował ‘Red Nose Day’: