Uwaga na Spoilery! Nia Jax przeniesie się na SmackDown Live?, Aiden O’Shea podpisał kontrakt z WWE?, Dark segment po RAW

» Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce przygoda Nia Jax z rosterem Monday Night RAW dobiegnie końca zważywszy na jej znudzenie, więc wrestlerka chciałaby spróbować czegoś nowego. Podczas wymiany wiadomości z SmackDown GM Paige na Twitterze była mistrzyni kobiet RAW zasugerowała, że chętnie spróbowałby się na SmackDown Live.

» Mike Johnson w nowej odsłonie PW Insider Elite Audio wyjawił, że były Impact Wrestling Star pracował na backstage’u podczas sobotniego eventu NXT TakeOver w Chicago:

”Za kulisami pracował Jay Bradley znany jako Aiden O’Shea z Impact Wrestling. Był on jednym z przedstawicieli zespołu TakeOver, który zaangażował się w mecz Johnny’ego Gargano z Tommaso Ciampą. Nie pojawił się w telewizji, ale był tam obecny. Nie wiem jeszcze, jaka umowa obowiązuje go z WWE, ale nie słyszałem, aby podpisał kontrakt z federacją”.

» Poniedziałkowym odcinek WWE Monday Night RAW zakończył się starciem drużynowym, w którym Baron Corbin oraz Kevin Owens pokonali Brauna Strowmana i Finna Balora. Po zejściu z anteny show, Kevin błagał Strowmana o litość, ponieważ na Money in the Bank niemalże zakończył jego karierę. Po tych słowach były WWE Universal Champion z zaskoczenia starał się zaatakować swojego rywala, jednak na ratunek przybył mu Finn Balor i panowie poradzili sobie z Owensem.