Lita powraca do WWE?, Wiadomość Triple H, Tye Dillinger o swoim harmonogramie, Sean Waltman chwali Bullet Club

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że jednym z komentatorów nadchodzącego turnieju “Mae Young Classic” będzie WWE Hall of Famer Jim Ross. To wydarzenie zostanie wyemitowane w sieci WWE Network tego lata. Natomiast Dave Meltzer w najnowszym odcinku The Wrestling Observer Radio wyjawił, że Jim w loży komentatorskiej ma być wzmocniony przez Hall of Famera Litę. Co sądzicie na temat powrotu Lity do WWE?

» WWE COO Triple H w rozmowie udzielonej dl Sky Sports wypowiedział się na temat ataku w Manchesterze, który miał miejsce podczas koncertu Arianny Grande:

”W imieniu WWE oraz Sky Sports i naszych fanów zgromadzonych na całym świecie pragnie złożyć serdeczne kondolencje, a także dziękuje wszystkim za wsparcie jakie ofiarowali osobom dotkniętym tragedią w Manchesterze. Musimy się zjednoczyć i być nieustępliwi w tym co robimy”.

» WWE Smackdown star Tye Dillinger udzielił wywiadu dla Muscle & Fitness, w którym wypowiedział się na temat swojego harmonogramu występów w WWE:

”W tej chwili czuję się niesamowicie. Jeśli chodzi o mój harmonogram to jestem z niego bardzo zadowolony. Od ponad 15 lat pracy w branży mam prawo walczyć o miano najlepszego zawodnika na świecie. Czuję się dobrze, jestem podekscytowany i gotowy”.

» Sean Waltman wypowiedział się na temat bycia fanem the Bullet Club:

”Jestem wielkim fanem Bullet Club, ponieważ jest tam kilka gwiazd, które są dla wielu inspiracją. Panowie znaleźli naszą recepturę na bycie najlepszą drużyną na świecie, czego dowodem mogą być ich osiągnięcia. Marty Scurll jest fantastycznym zawodnikiem, którego podziwiam od bardzo dawna”.