Członek Bullet Club odrzucił kontrakt z WWE, Czy Liv Morgan opuści Super Show-Down?, Zapowiedź walki Triple H i The Undertakera

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat wielkiego zainteresowania osobą Adama Page’a przez oficjeli WWE. W ostatnim odcinku Being The Elite panowie podarowali swojemu przyjacielowi kowbojskie buty z napisem “Nice Try. Jeśli chcesz być mordercą spróbuj być bardziej – H”. Ten napis z pewnością jest nawiązaniem do obecnego WWE COO Triple H, więc Meltzer uważa, iż może to być coś więcej niż tylko domniemane spekulacje. Według Meltzera WWE niedawno zaoferowało kontrakt Adamowi, jednak członek Bullet Club nie zdecydował się na zaakceptowanie go. Page poinformował WWE, że Bullet Club jest grupą, której nie opuści, ponieważ jej członkowie trzymają się razem.

» Portal F4Wonline.com informuje, że Liv Morgan nie będzie osobą uczestniczącą w zbliżającym się evencie WWE Super Show-Down, który odbędzie się w Australii. Jak wiadomo w ostatnim czasie wrestlerka nabawiła się urazu za sprawą nieodpowiedzialnego ataku ze strony Brie Belli. Warto także zauważyć, że na ostatnich live eventach, Liv Morgan została zastąpiona przez Alicie Fox, więc podobnie może być 6 października.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź konfrontacji z udziałem WWE COO Triple H(w/Shawn Michaels) i The Undertakera(w/Kane), która odbędzie się w Australii w najbliższy weekend: