Czy Dean Ambrose odwróci się od The Shield?, Renee Young o komentowaniu walki Takera z Triple H, Kazuchika Okada chwali współpracę z Codym Rhodesem

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się sonda, w której fani wrestlingu mogą głosować na, to czy Dean Ambrose odwróci się od The Shield tak jak to kiedyś zrobił Seth Rollins. Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania:

50 procent głosów oddanych na TAK.
50 procent głosów oddanych na NIE.

» W poniżej przedstawionym materiale wideo Renee Young opowiada o swoim podekscytowani wiążącym się z komentowaniem walki Triple H z The Undertakerem podczas WWE Super Show-Down w Australii:

”Zanim jeszcze pracowałam w WWE, pojawiłam się na WrestleManii 28 i widziałam w jaki sposób walczą ze sobą Triple H i The Undertaker. Teraz mam możliwość skomentowania ich walki na Super Show-Down, to niewiarygodne. Czuję, że spełni się kolejne moje marzenie”.

» Kazuchika Okada w rozmowie dla New Japan Pro Wrestling wypowiedział się na temat współpracy z Codym Rhodesem:

”Tak jak się spodziewałem, był świetny. Nie wiem ile talentu otrzymał po swoim tacie i jak bardzo się sam rozwinął, ale jest bardzo charyzmatyczny i nie zbyt krzykliwy. On jest wspaniałym facetem i zapaśnikiem i jest w stanie przekonać do siebie fanów o tym, jak bardzo jest twardy. Naprawdę jest dobrym wrestlerem i bardzo zdrowym pod względem atletycznym”.